خرید دستگاه سانتریفیوژ برای آزمایشگاه

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

خرید دستگاه سانتریفیوژ برای آزمایشگاه

۳۰۲ بازديد
سانتریفیوژ آزمایشگاهی ابزاری میباشد که جهت جداسازی نمونه های مایع با استفاده از شتاب گریز از مرکز با استفاده از روش رسوب گذاری استفاده می شود. می تواند برای جداسازی نمونه خون ، جداسازی DNA / RNA ، جداسازی کشت سلول و سایر اهداف مانند مطالعه ویروس ، پروتئین ها و پلیمرها مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، برای تهیه نمونه ، تولید مولکول جدید در کشف دارو و تجزیه و تحلیل ذرات خارجی استفاده می شود.
از مهمترین عواملی که رشد بازار سانتریفیوژ آزمایشگاهی را تحریک می کند ، می توان به افزایش شیوع و بروز بیماری ، پیشرفت های فن آوری ، عرضه محصولات جدید ، افزایش فعالیت های تحقیقاتی در زمینه علوم زندگی و بیوتکنولوژی ، رشد در استفاده از تکنیک های اتوماسیون در خون شناسی ، و افزایش سرمایه گذاری در بهداشت و درمان خصوصی و عمومی. با این حال ، کاهش فروش تجهیزات به دلیل افزایش طول عمر مانع رشد بازار می شود. افزایش تقاضا برای سانتریفیوژها منجر به تولید ریز سانتریفیوژها ، سانترفیوژها و سانتریفیوژهای چند منظوره فرصت های زیادی را برای رشد این بازار فراهم می کند.
بازار سانتریفیوژ آزمایشگاهی جهانی بر اساس محصول ، طراحی روتور ، استفاده در نظر گرفته شده ، برنامه ، کاربر نهایی و جغرافیا تقسیم شده است. بر اساس محصول ، بازار به تجهیزات و لوازم جانبی تقسیم شده است. با توجه به طراحی روتور ، به روتورهای سطل در حال چرخش ، روتورهای زاویه ثابت ، روتورهای عمودی و سایر موارد تقسیم می شود. طبق هر کاربردی که در نظر گرفته می شود ، به سانتریفیوژهای منظوره عمومی ، سانتریفیوژهای بالینی ، سانتریفیوژهای پیش بالینی و سانتریفیوژهای آماده سازی طبقه بندی می شود. برنامه های کاربردی مورد استفاده در این مطالعه شامل موارد تشخیصی ، میکروبیولوژی ، سلول شناسی ، پروتئومیکس ، ژنومیک ، جداسازی اجزای خون و موارد دیگر است. توسط کاربر نهایی ، این بازار در بیمارستان ها ، شرکت های بیوتکنولوژی و دارویی و موسسات دانشگاهی و تحقیقاتی دسته بندی می شود. از نظر جغرافیایی ، در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا-اقیانوسیه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.