اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سانتریفیوژ

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سانتریفیوژ

۳۰۲ بازديد
سانتریفیوژ آزمایشگاهی وسیله ای حرکتی است که برای چرخش مولکول های دارای چگالی متفاوت با چرخاندن آنها در یک محلول با سرعت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. برای جداسازی مولکولهای متراکم و حرکت دادن آنها به سمت لبه ظرف بر اساس اصل شتاب گریز از مرکز عمل می کند.
سانتریفیوژها معمولاً در بیمارستان ها و مراکز تشخیصی برای مطالعه پروتئین ها ، ویروس ها و پلیمرها و همچنین جداسازی DNA / RNA ، تقسیم خون و جداسازی کشت سلول استفاده می شوند. آنها همچنین برای تهیه نمونه ، بررسی ذرات خارجی و کشف دارو مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر مینی سانتریفیوژها ، سانتریفیوژهای نیمکت و میکرو سانتریفیوژها متداول ترین انواع سانتریفیوژهای آزمایشگاهی موجود در بازار هستند.
شیوع فزاینده بیماری های مزمن ، همراه با پیشرفت در زمینه های بیوتکنولوژی و علوم زندگی ، یکی از عوامل اصلی رشد بازار است. دستگاه های گریز از مرکز به طور گسترده ای در تشخیص مولکولی برای جداسازی عوامل بیماری زا از اجزای خون مورد استفاده قرار می گیرند. این امر به درک ماهیت ویروسهایی که باعث بیماریهایی مانند مالاریا ، سل می شوند ، کمک می کند. علاوه بر این ، توسعه انواع محصولات پیشرفته از نظر فنی و ادغام آنها با اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) ، یکی دیگر از عوامل ایجاد کننده رشد است.
این دستگاه ها برای افزایش کارایی عملیاتی به ترمزهای برقی اتوماتیک ، مکانیزم های کنترل سرعت و ویژگی های نظارت از راه دور مجهز هستند. علاوه بر این ، بانک های خون و شرکت های دارویی در سراسر جهان از سانتریفیوژهای با ظرفیت بالا برای تهیه نمونه ها ، برداشت سلول ، میکرو فیلتراسیون محلول ها و تولید عمده داروها استفاده می کنند. پیش بینی می شود عوامل دیگری از جمله افزایش اتوماسیون در خون شناسی و تحقیق و توسعه گسترده برای پیشبرد بازار بیشتر باشد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.