فروش بهترین گونه های دستگاه سانتریفیوژ

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

فروش بهترین گونه های دستگاه سانتریفیوژ

۸ بازديد
مشهور جهان
از آنجا که هرگونه نیاز به فرآوری مواد معدنی منحصر به فرد است ، درک مهمترین پارامترهای فرآوری مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه مورد نیاز بسیار مهم است. به همین دلیل است که معدن کاران در سراسر جهان از سانتریفیوژهای آزمایشگاهی ما برای کمک به حداکثر بهره وری پردازش ، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های هر تن استفاده می کنند.

کار با آن آسان است
سانتریفیوژ آزمایشگاهی که به عنوان یک واحد مستقل طراحی شده است ، برای شارژ و پر کردن مناسب اپراتور طراحی شده است.
یک قفسه در جلوی محفظه به عنوان یک محل ذخیره سازی محافظت شده برای جمع آوری ظروف برای دفع زباله های سانتریفیوژ یا فیلتراسیون عمل می کند. هنگامی که به عنوان سانتریفیوژ لیوان استفاده می شود ، می توان آن را به لیوان های کامل و درج های شیشه ای مجهز کرد تا آزمایش های رسوب را امکان پذیر کند.

سانتریفیوژ از طریق یک صفحه کنترل صفحه لمسی با نمایش دیجیتال سرعت ، زمان سانتریفیوژ و وضعیت عملکرد کار می کند.
اپراتور می تواند بین حالت خودکار و حالت دستی با تایمر انتخاب کند.

سانتریفیوژ آزمایشگاهی بلافاصله با سرعت کار انتخاب شده شتاب می گیرد و تا زمانی که ترمز نشود و متوقف شود ، به صورت الکتریکی حرکت می کند. ویژگی توقف خودکار دستیابی به زمان دقیق سانتریفیوژ را امکان پذیر می کند. با کنترل های الکترونیکی ارائه شده ، واحد اجازه می دهد تا عملکرد انعطاف پذیر یا خاص مورد نیاز هنگام تجزیه و تحلیل هر گونه مشکل جدایی. همچنین توانایی شبیه سازی پارامترهای عملیاتی موجود یا پیشنهادی را فراهم می کند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.