دستگاه سانتریفیوژ آزمایشگاهی چه عملکردی دارد؟

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ آزمایشگاهی چه عملکردی دارد؟

۷ بازديد
این نوع سانتریفیوژها پارتیشن های سریع نمونه را در دمای متحرک انجام می دهند که بین - 20 درجه سانتیگراد تا + 40 درجه سانتی گراد باشد. این مدل ها عمدتا در کاربردهای مختلف RNA ، DNA ، ویروسی ، بررسی پروتئین و بالینی مورد استفاده قرار می گیرند. هنگام انتخاب مدلی اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری ها متناسب با برداشت اختصاصی شما هستند یا خیر.
و این ابزار توانایی عبور از دهانه های ورودی را دارد. مراقب باشید که روتورها و اتصالات با چارچوب شما عالی هستند. موارد برجسته برجسته را جستجو کنید ، به عنوان مثال ، روتور برنامه ریزی شده برای تشخیص مقاومت ، سازگاری روتور ، قفل های مکانیزه بالا ، چارچوب های تأیید بی نظمی الکترونیکی و درایوهای پذیرش بدون برس. مجموعه ای از چارچوب هایی که در دسترس هستند ، یک همتای مناسب را برای یک مرکز تحقیقاتی یک نوع شما فراهم می کند.
سانتریفیوژها:
این ها دستگاه های مرکز تحقیقات هستند که با سرعت زیاد می چرخند. به طور کلی از 60،000 دور در دقیقه و 200000 x گرم به 150،000 دور در دقیقه و 1000000 x گرم می رسد. این سانتریفیوژها تقسیم شده یا به دو کلاس اصلی منطقی و مقدماتی تقسیم می شوند. مایعات فوق سانتریفیوژ ذرات طبیعی ، عفونت ها ، اندامک ها ، فیلم ها و مولکول های زیستی مانند لیپوپروتئین ها ، RNA و DNA ، RNA را جدا و یا گلوله می کند.
نوع تشخیصی سانتریفیوژهای فرعی از چارچوب های تشخیص برای غربالگری آزمایشات چرخش مداوم برای تصمیم گیری در مورد سرعت رسوب استفاده می کنند. و از تعادل برای تصمیم گیری در مورد شکل و جرم ماکرومولک ها استفاده می شود. ابزارهای زیر سانتریفیوژهای آماده سازی هستند. هنگام تهیه دستگاه سانترفیوژ ، از سیستم ها و برنامه هایی که اکنون و بعداً انجام خواهید داد ، اطلاع داشته باشید. سپس به روتورهای قابل دسترسی ، شباهت روتور و عملکرد دما نگاه کنید. موارد برجسته مختلف برای جستجو برای مشاهده و کنترل از راه دور ، و کلید امنیتی مخفی مشتری.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.