مزایای استفاده از دستگاه سانتریفیوژ در آزمایشگاه

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

مزایای استفاده از دستگاه سانتریفیوژ در آزمایشگاه

۷ بازديد
جدایی ها گام مهمی در روند کار شما است. بنابراین مهم است که نیازهای سانتریفیوژ و مشخصات فنی برنامه های خود را انتخاب کنید ، از انتخاب سرعت و نیروی مناسب تا بررسی آخرین روند سانتریفیوژ. مجموعه وسیعی از سانتریفیوژهای روتورهای ابتکاری آنها برای تمام نیازهای شما در پردازش در دسترس هستند ، از آزمایشگاه های آزمایشگاهی از میکروپلیت ها و میکرولوله ها تا بطری های با ظرفیت بزرگ پشتیبانی می کنند همه برای ارائه چرخش عالی پس از چرخش طراحی شده اند.
سانتریفیوژ چیست؟
سانتریفیوژ تکنیکی است که برای جداسازی ذرات از محلول با توجه به اندازه ، شکل ، چگالی ، ویسکوزیته محیط و سرعت روتور مورد استفاده قرار می گیرد.
ذرات در یک محیط مایع معلق شده و در یک لوله سانتریفیوژ قرار می گیرند. سپس لوله در یک روتور قرار می گیرد و با سرعت مشخص چرخانده می شود.
جداسازی از طریق رسوب می تواند به طور طبیعی با گرانش زمین انجام شود ، با این حال ، این سن طولانی می شود. سانتریفوژ باعث می شود روند طبیعی بسیار سریعتر انجام شود.
چرخش روتور در مورد یک محور مرکزی باعث ایجاد نیروی گریز از مرکز بر روی ذرات موجود در سیستم تعلیق می شود.
چه عواملی بر سانتریفیوژ تأثیر دارند:
تراکم هر دو نمونه و محلول
دما / گرانروی
فاصله جابجایی ذرات
سرعت دوران
سانتریفیوژ وسیله ای است که با استفاده از روتور ذرات را از محلول جدا می کند. در زیست شناسی ، این ذرات معمولاً سلول ها ، اندامک های زیر سلول یا مولکول های بزرگی هستند که از همه آنها در اینجا ذرات یاد می شود.
روش های سانتریفیوژ دو نوع است: یکی مقدماتی است ، هدف آن جداسازی ذرات خاص است و دیگری تحلیلی است که شامل اندازه گیری خصوصیات فیزیکی ذرات رسوب دهنده است.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.