برای استفاده از دستگاه سانتریفیوژ باید چه چیزهایی مد نظر قرار گیرد؟

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

برای استفاده از دستگاه سانتریفیوژ باید چه چیزهایی مد نظر قرار گیرد؟

۶ بازديد
سانتریفیوژها ابزاری هستند که با استفاده از چرخش مخلوط ها با سرعت زیاد بر اساس اندازه و تراکم ذرات ، جدا می شوند. این ابزارها ابزارهای اساسی در انواع آزمایشگاه ها هستند. اگر سانتریفیوژها به طور نامناسب استفاده یا نگهداری شوند ، می تواند آسیب های جدی یا مواجهه احتمالی ایجاد کند.
این دوره آموزش الکترونیکی در سطح پایه اطلاعاتی را در مورد استفاده ایمن از سانتریفیوژها ارائه می دهد. مباحث تحت پوشش شامل بخش های عمده سانتریفیوژ ، انواع سانتریفیوژها ، خطرات احتمالی ، نحوه کار ایمن با سانتریفیوژ و موارد اضطراری است.
سانتریفیوژ با توجه به شکل ، ابعاد و چگالی ذرات درون نمونه را جدا می کند و اساساً می تواند به عنوان روش جداسازی تعریف شود. سانتریفیوژ وسیله ای ضروری در آزمایشگاه های پزشکی برای آماده سازی نمونه های سرم ، پلاسما و ادرار برای تجزیه و تحلیل است. این اساساً یک وسیله الکتریکی است که از قسمت ثابت (موتور) و متحرک (روتور) تشکیل شده است. سانتریفیوژ به دو متغیر اصلی بستگی دارد: نیروی گریز از مرکز نسبی (RCF) و زمان سانتریفیوژ. تأثیر فیزیکی جدا کننده نمونه به اجزای آن در سانتریفیوژ معروف به RCF به صورت چند برابر شتاب جاذبه (× گرم) بیان می شود. RPM که به عنوان تعداد چرخش سانتریفیوژ در دقیقه تعریف می شود ، سرعت سانتریفیوژ را نشان می دهد. مقدار RCF را می توان با استفاده از RPM و شعاع سانتریفیوژ محاسبه کرد. از آنجا که مدلها و اندازه سانتریفیوژها بطور قابل توجهی متفاوت است ، استفاده از نیروی جاذبه (g) به جای RPM پیشنهاد می شود. سانتریفیوژها را می توان بر اساس کاربرد ، سرعت ، مشخصات فنی و نوع روتور طبقه بندی کرد. یک فرآیند سانتریفیوژ دقیق و دقیق برای جلوگیری از خطا در مرحله قبل از تجزیه و تحلیل ضروری است. هدف این سند اطمینان از استاندارد سازی یک پروتکل خوب و دقیق برای فرآیند قیمت سانتریفیوژ در آزمایشگاه های پزشکی است.
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.