لوله های مورد استفاده در سانتریفیوژ پی آر پی

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

لوله های مورد استفاده در سانتریفیوژ پی آر پی

۲۸۹ بازديد
هنگام تصمیم گیری برای جایگزینی یک سانتریفیوژ باید از همه سانتریفیوژها استفاده کرد. این تجزیه و تحلیل مستلزم یک مدل وسیع آزمایشگاهی از همه سانتریفیوژها ، از جمله میزان استفاده و ظرفیت کار است که مقدار زمان در دسترس قرار دادن تجهیزات است.
تنها در این صورت است که یک آزمایشگاه قادر به درک منابع یکپارچه خود و تجزیه و تحلیل نحوه تأثیر تنظیمات مختلف از جمله ارتقاء بر بودجه ، گردش کار و قابلیت ها خواهد بود.
عواقب احتمالی کمتر واضح تغییر تجهیزات نیز باید در نظر گرفته شود. تغییرات در کارایی تأثیر منفی بر کارکنان خواهد داشت. اگر همین میزان کار توسط افراد کمتری انجام شود ، آیا سازمان تعدادی از کارگران را به موقعیت های دیگر منتقل می کند یا تعداد کارکنان خود را کاهش می دهد؟ آیا واحد جدید در فضایی که برای سانتریفیوژ قدیمی در نظر گرفته شده است مناسب خواهد بود؟ آیا برای اجرا نیاز به انرژی بیشتری دارد یا کمتر؟ هزینه های کلی مالکیت ، از جمله هزینه های پیش بینی شده مواد مصرفی و قطعات جایگزین و همچنین قراردادهای تعمیر و نگهداری چیست؟ آیا نیاز به آموزش مجدد پرسنل در زمینه عملکرد و نگهداری است؟ اینها همه ملاحظات کلیدی هستند.
برای انجام تجزیه و تحلیل هزینه / سود ، نیاز به همکاری در داخل یک سازمان است. همه داده های مورد نیاز برای ایجاد تعادل در عملکردهای عملیاتی و بودجه به احتمال زیاد در اختیار یک فرد واحد نیست. به عنوان مثال ، برخی از هزینه های اضافی را می توان با سطوح جدید درآمد از قابلیت ها یا ظرفیت های اضافی توجیه کرد ، اما پیامدهای مالیاتی جریان نقدی ، هزینه های سرمایه ای ، ملاحظات تامین مالی و استهلاک تجهیزات نیز می تواند بر خرید تأثیر بگذارد.
ممکن است الزامات درآمد توسط پرسنل مالی تأمین شود و به سازمان این امکان را بدهد که یک قیمت سانتریفیوژ prp جدید خریداری کرده و یک واحد موجود را جایگزین کند. به همین ترتیب ، اگر کارایی بیشتر یک مزیت باشد ، کارکنان چه پیامدهایی دارند؟ چنین بحثی مستلزم مشارکت منابع انسانی است. در نهایت ، بررسی قانونی برای هر قرارداد خرید جدید مورد نیاز است.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.