سانتریفیوژ prp چه استفاده هایی دارد؟

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژ prp چه استفاده هایی دارد؟

۲۹۱ بازديد
تأیید عملکرد سالانه خوب و خوب است، اما برای پردازش نمونه بهینه، کارکنان آزمایشگاه باید آماده انجام تعمیرات و بررسی عملکرد معمول باشند. همه آزمایشگاه‌ها باید با عملکرد اصلی سانتریفیوژها و نیاز به بررسی چندین فاکتور در هر اجرا آشنا باشند. اول اینکه سانتریفیوژها باید همیشه متعادل باشند. هر سانتریفیوژی که تا به حال دیده‌ام، یک قفسه از لوله‌های پر از آب در کنار خود دارد تا تعداد ناهموار لوله‌ها را متعادل کند. دوم، اگر نمونه ای در حین سانتریفیوژ ریخت یا شکست، کارکنان باید بدانند که چگونه روتور را برای تمیز کردن با محلول های تمیزکننده خنثی و پارچه های غیر ساینده جدا کنند. البته اگر سانتریفیوژ صداهای عجیب و غریبی تولید می کند یا لرزش دارد، باید فورا آن را از حالت کار خارج کرد تا از آسیب شدید به دستگاه یا کاربر جلوگیری شود. بعلاوه، کارکنان باید هر روز سانتریفیوژ به ویژه روتور و شفت را از نظر وجود ترک خوردگی، سایش ناهموار یا خوردگی بررسی کنند و باید قطعات آسیب دیده را تعویض کنند.
سانتریفیوژ غیربهینه نمونه ها باعث جدا شدن ضعیف پلاسما یا سرم از سلول ها می شود. سانتریفیوژ ناکافی ناشی از سرعت یا زمان ناکافی چرخش یا خرابی سانتریفیوژ است. یک لوله ژل را نشان می دهد که با سرعت کمتر از توصیه سازنده سانتریفیوژ شده است. واضح است که گلبول های قرمز از پلاسما جدا نمی شوند. یک لوله ژل است که کمتر از زمان توصیه شده چرخانده شده است. نفوذ گسترده ای از سلول ها در سراسر ژل وجود دارد، و اگرچه به سختی در تصویر دیده می شود، به نظر می رسد سلول ها در بالای ژل نیز قرار دارند.
چندین سال پیش، زمانی که متوجه بثوراتی از نمونه‌های بد جداسازی شده در لوله‌های ژل شدیم، متوجه شدیم که یکی از سانتریفیوژهای ما در مطب پزشک خارج از محل به درستی کار نمی‌کند. علاوه بر این، برخی از نمونه‌ها گرفته نشدند، و بنابراین قبل از آزمایش مجدداً سانتریفیوژ نشدند. ما این مشکل را تنها پس از شکست نمونه‌ها در بررسی دلتا برای آنالیت‌هایی مانند پتاسیم و آسپارتات آمینوترانسفراز که از پلاکت‌ها و گلبول‌های قرمز آزاد شده بودند، شناسایی کردیم. در حالت ایده‌آل، کارکنانی که نمونه‌ها را در دفتر خارج از محل سانتریفیوژ می‌کنند، متوجه جداسازی ضعیف نمونه‌ها و قطع استفاده از ابزار می‌شوند تا زمانی که بتوان آن را تعمیر کرد. این فقط نشان می دهد که سانتریفیوژ به ظاهر پایین در واقع نقش مهمی در پزشکی آزمایشگاهی ایفا می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، آزمایشگاه‌هایی که به سانتریفیوژ پی آر پی مراقبت و توجه می‌کنند، متوجه خواهند شد که این ابزار با کارایی بالا سال‌ها خدمات قابل اعتمادی را ارائه می‌کنند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.