فروش دستگه سانتریفیوژ prp

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

فروش دستگه سانتریفیوژ prp

۲۸۷ بازديد
وین طب طیف ویژه ای از جداکننده ها برای درمان ملایم کشت های سلولی و سایر مواد بیولوژیکی حساس به برش است. مفهوم دوک توخالی منحصر به فرد، شتاب ملایم مایع تغذیه را به سرعت چرخش سانتریفیوژ سلولی ممکن می‌سازد و در نتیجه لیز سلولی را به حداقل می‌رساند. این از آزاد شدن پروتئین های داخل سلولی ناخواسته جلوگیری می کند یا تخریب رسوبات پروتئینی شکننده را به حداقل می رساند. بنابراین بازده افزایش یافته و عملیات پایین دستی بهینه می شود.
ایده آل برای تخمیر کشت سلولی و برداشت مداوم سلول در شرایط هرمتیک، سانتریفیوژ سلولی کیفیت محصول ثابتی را ارائه می دهد و می تواند به طور دقیق و قابل اطمینان از استفاده در کارخانه های آزمایشی به تولید در مقیاس کامل افزایش یابد.
سانتریفیوژ و جداکننده کشت سلولی بدون هوا
یک جداکننده کاملاً هرمتیک است که به طور موثر هرگونه رابط هوا و مایع را در داخل کاسه جداکننده از بین می برد. این امر از حباب هوا جلوگیری می کند که می تواند در فرآیند فیلتراسیون پایین دست مشکل ایجاد کند. علاوه بر این، دستگاه های کنترل جریان را می توان در پایین دست قرار داد، بنابراین امکان اجرای یک آرایش تغذیه بدون انسداد و تمام سوراخ را فراهم می کند.
سانتریفیوژها و جداکننده‌های سلولی کشت‌افزار با استفاده از موادی طراحی شده‌اند که الزامات نظارتی دقیق برای پردازش را برآورده می‌کنند. برای حفظ شرایط عملیاتی بهداشتی، این سانتریفیوژ کشت سلولی را می توان بدون نیاز به جداسازی یا مونتاژ عمده با استفاده از سیستم های استریلیزاسیون در محل (SIP) و تمیز کردن در محل (CIP) به طور خودکار تمیز و ضدعفونی کرد. علاوه بر این، نازل های فلاشینگ در خارج از کاسه سانتریفیوژ، سیکلون و داخل هود قاب برای حداکثر بهداشت اسپری می کنند.
آلفا لاوال فرهنگ‌فوژ به‌عنوان یک سیستم جداسازی نصب شده روی لغزش متشکل از یک جداکننده پشته دیسک نصب شده بر روی یک قاب پایه ثابت با محور حرکتی افقی، چرخ‌دنده حلزونی، حمام روغن روان‌کننده و دوک کاسه عمودی توخالی و لوله‌کشی برای مایعات سرویس و فرآیند عرضه می‌شود. مایعات این شامل یک سیستم الکتریکی یکپارچه با استارت، سیستم کنترل منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و واحد پنوماتیک است.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.