سانتریفیوژ پی ار پی چگونه باعث جداسازی نمونه خون میشود؟

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژ پی ار پی چگونه باعث جداسازی نمونه خون میشود؟

۲۹۰ بازديد
در اوایل دهه 1930، متخصص زیست شناسی مارتین بهرنز از سانتریفیوژ برای جداسازی ساختارهای سلولی استفاده کرد. در کنار کار بهرنس این بود که توسط زیست شناسان رابرت بنسلی و نورمند و هورمون، که می توانست به طور قابل اعتماد به طور قابل اعتماد از سال 1934 به طور قابل اعتماد تولید کند. با کار این سه دانشمند، تکنیک تقسیم بندی سلول واقعی از طریق سانتریفیوژ می تواند به دست آید و بعد از آن تصفیه شود.
در همین حال، پرتوهای جسی از دانشگاه ویرجینیا شروع به توسعه یک سانتریفیوژ برای جداسازی ایزوتوپ در سال 1934، از جمله طراحی خلاء. دانشجوی کارشناسی ارشد پرتوات، ادوارد های ادوارد، این سانتریفیوژ خلاء را برای ایجاد اولین مدل با سرعت بالا در سال 1938 با یوهان بائر در تلاش برای جداسازی و فیلتر کردن ویروس ها ادامه دادند.
https://aparat.com/v/UKJpc
همچنین برای ایجاد اولین سانتریفیوژ خلاء الکتریکی به صورت الکتریکی در سال 1942 ادامه داشت، پس از آن، جایی که او یک دستگاه واقعا آماده سازی را به دست آورد، قادر به دستیابی به سرعت تا 40،000 چرخش در دقیقه در سال 1949 بود. در طول آغاز این بار، پرتوها در پروژه منهتن برای جداسازی ایزوتوپ اورانیوم U-235 از طریق استفاده از یک سانتریفیوژ گاز، اما طراحی او ناکافی بود تا اورانیوم بسیار غنی شده به اندازه کافی غنی شده برای جدول زمانی پروژه بمب اتمی تولید شود.
در ایالات متحده، سال 1954، هنگامی که ابزارهای بکهمن از خریداری کرده بودند، پیشرفت های گسترده ای را به سانتریفیوژ تجاری به ارمغان آورد، ایجاد ابزارهایی با موتورهای با سرعت بالا و روتورهای بهتر. در همین حال، گیاه شناسی گیاه که در باغ گیاه شناسی بروکلین کار می کند، سانتریفوژ گرادیان تراکم را توسعه داد که نتایج قابل تجدید پذیری بیشتری را برای تجزیه بافتی نسبت به روش های قبلی ارائه داد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.