خرید سانتریفیوژ آزمایشگاهی برای کار پی ار پی

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

خرید سانتریفیوژ آزمایشگاهی برای کار پی ار پی

۲۸۷ بازديد
سانتریفیوژ تکنیکی است که با اعمال نیروی گریز از مرکز به جداسازی مخلوط ها کمک می کند. سانتریفیوژ وسیله‌ای است که عموماً توسط یک موتور الکتریکی هدایت می‌شود و جسمی مانند روتور را در یک حرکت چرخشی حول یک محور ثابت قرار می‌دهد.
یک سانتریفیوژ آزمایشگاهی با استفاده از اصل ته نشینی کار می کند: تحت تأثیر نیروی گرانشی (نیروی g)، مواد بر اساس چگالی خود از هم جدا می شوند. انواع مختلفی از جداسازی شناخته شده است، از جمله ایزوپیکنیک، اولترافیلتراسیون، گرادیان چگالی، جداسازی فاز، و پلت کردن.
پلت کردن رایج ترین کاربرد برای سانتریفیوژها است. در اینجا، ذرات به عنوان یک گلوله در انتهای لوله سانتریفیوژ آزمایشگاهی متمرکز شده و از محلول باقیمانده، به نام سوپرناتانت، جدا می شوند. در طول جداسازی فاز، مواد شیمیایی از یک ماتریکس یا یک محیط آبی به یک حلال (برای تجزیه و تحلیل شیمیایی یا بیولوژیکی مولکولی اضافی) تبدیل می شوند. در اولترافیلتراسیون، ماکرومولکول ها با استفاده از یک غشاء خالص، جدا و تغلیظ می شوند. سانتریفیوژ آزمایشگاهی ایزوپیکنیک با استفاده از یک گرادیان چگالی "خود مولد" ایجاد شده از طریق ته نشینی تعادلی انجام می شود. این روش منطبقات تجزیه و تحلیل را با محلول اطراف متمرکز می کند. پروتکل های سانتریفیوژ آزمایشگاهی معمولاً نیروی گریز از مرکز نسبی و درجه شتاب را در مضرب g مشخص می کنند. کار با سرعت چرخش، مانند دور در دقیقه نسبتاً نادقیق است.
به طور کلی، برنامه های کاربردی برای سانتریفیوژ آزمایشگاهی ، درجه شتاب اعمال شده به نمونه را به جای تعیین سرعت چرخشی خاص مانند دور در دقیقه مشخص می کند. شتاب معمولاً بر حسب گرانش [× g] (یا مضربی از x g یا g-نیروی)، مقدار شتاب استاندارد ناشی از گرانش در سطح زمین (9.81 m/s2) است. تمایز بین rpm و rcf مهم است، زیرا دو روتور با قطرهای مختلف با سرعت چرخشی یکسان (rpm) کار می‌کنند، شتاب‌های متفاوتی (rcf) دارند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.