سانتریفیوژ آزمایشگاهی فیدارنیک

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژ آزمایشگاهی فیدارنیک

۱۵۶ بازديد
یکی از محدودیت‌های اصلی در استفاده از سانتریفیوژها برای جداسازی، فرآیند آزمایش و خطای پیچیده مورد نیاز برای تعیین سرعت و زمان سانتریفیوژ بهینه است. این مشکل در بسیاری از کاربردهای بیولوژیکی ترکیب می شود، جایی که سانتریفیوژ بیش از حد گاهی اوقات می تواند باعث آسیب به سلول ها شود.
سانتریفیوژ غیربهینه می تواند منجر به سانتریفیوژ بیش از حد غیرضروری (به دلیل انتظار بیشتر از زمان مورد نیاز) یا ضایعات مواد (به دلیل بازیابی نشدن همه مواد) شود. این امر توسط چندین نشریه به خوبی نشان داده شده است که نشان می‌دهد پروتکل‌های سانتریفیوژ بالینی گاهی اوقات طولانی‌تر از حد مورد نیاز هستند روندهای تشخیصی را طولانی‌تر می‌کنند و به طور بالقوه به هزینه‌های مراقبت بهداشتی اضافه می‌کنند.
در اینجا ما این مشکلات را با یک افزودنی سانتریفیوژ "هوشمند" حل می کنیم که نظارت بر نمونه در زمان سانتریفیوژ را امکان پذیر می کند. از نظر مفهومی شبیه به سانتریفیوژهای تحلیلی و تا حدی با الهام از میکروسکوپ نیروی گریز از مرکز ما یک سیستم حسگر کامپیوتری بی سیم را در یک محفظه پرینت سه بعدی توسعه داده ایم که می تواند جذب نور نمونه را نظارت و انتقال دهد. سانتریفیوژهای تجاری اصلاح نشده ما استفاده از این سیستم سانتریفیوژ هوشمند را برای نظارت بر جداسازی سلول ها با انواع سرعت، غلظت، دما و مارک های سانتریفیوژ نشان می دهیم. داده های جمع آوری شده را می توان برای کنترل کیفیت نمونه ها و همچنین برای ارائه بازخورد فعال به سانتریفیوژ یا کاربر استفاده کرد. در نهایت، ما یک برنامه کاربردی ساده و مفید را نشان می‌دهیم که به موجب آن سانتریفیوژ به‌طور خودکار خود را متوقف می‌کند و کاربر را (به عنوان مثال از طریق پیام متنی) پس از ته نشین شدن کامل نمونه مطلع می‌کند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.