قیمت سانتریفیوژ فیدارنیک

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

قیمت سانتریفیوژ فیدارنیک

۲۸۴ بازديد
این سانتریفیوژها دارای محفظه روتور یخچال دار هستند. آنها همچنین این گزینه را دارند که محفظه های روتور را برای اندازه دیگری تغییر دهند. حداکثر سرعت آنها 6500 گرم است. از آنها برای جمع آوری موادی استفاده می شود که به سرعت رسوب می کنند، مانند کلروپلاست ها، هسته ها و گلبول های قرمز.
سانتریفیوژهای یخچال دار با سرعت بالا
سرعت این نوع سانتریفیوژ به حدود 60000 گرم می رسد. به این ترتیب، برای جمع آوری پروتئین های رسوب شده توسط سولفات آمونیوم، بقایای سلولی، میکروارگانیسم ها و اندامک های سلولی بزرگتر استفاده می شود.
این دستگاه ها همچنین نوعی سانتریفیوژ پرسرعت هستند و مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهند. بیایید دو نوع رایج را مرور کنیم.
اولتراسانتریفیوژهای آماده سازی
این نوع اولتراسانتریفیوژ نیروی گریز از مرکز نسبی حدود 600000 گرم تولید می کند. محفظه در یخچال نگهداری می شود، مهر و موم شده و تخلیه می شود. اولتراسانتریفیوژ می‌تواند شکل و جرم ماکرومولکول‌ها را تعیین کند، بخش‌های لیپوپروتئین را از پلاسما جدا کند، به مطالعات سینتیکی پیوند لیگاند و موارد دیگر کمک کند.
این نوع اولتراسانتریفیوژ می تواند در 500000 گرم کار کند. اولتراسانتریفیوژهای تحلیلی با سه نوع سیستم نوری در دسترس هستند. اینها شامل یک سیستم جذب نور، سیستم شلیرن و سیستم تداخل سنجی ریلی است. سیستم های سانتریفیوژ آزمایشگاهی برای تشخیص تغییرات در ضریب شکست محلول استفاده می شوند.

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.