سانتریفیوژ فیدارنیک پی ار پی مناسب لوله های 15 سی سی

قیمت دستگاه سانترییوژ - فروش دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژ فیدارنیک پی ار پی مناسب لوله های 15 سی سی

۲۸۳ بازديد
یک سانتریفیوژ آزمایشگاهی یک دستگاه موتور محوری است که نمونه های مایع را با سرعت بالا می برد. سانتریفیوژ ها ممکن است در آزمایشگاه ها، بیمارستان ها یا صنعت استفاده شوند تا مواد معلق از محیط را استخراج کنند. معمولا برای جداسازی مواد جامد از رسانه های تعلیق مایع استفاده می شود، آنها یک ابزار مهم در آزمایشگاه های پزشکی برای جداسازی پلاسما یا سرم از نمونه های خون هستند.
سانتریفیوژ های میکرولیتر فیدارنیک، الزامات آزمایشگاهی تحقیقاتی را برای استخراج DNA و RNA انجام می دهند. طیف گسترده ای از سانتریفیوژ های پایه عمومی پیش بینی تقریبا هر نیاز به چرخش لوله های میکرولیتر، لوله های گرد، لوله های مخروطی، لوله های خون، لوله های ادرار، کلیپ های سیتولوژی، و قله ها و صفحات. واحدهای طبقه ای عملکرد کیفیت را در بانک های خون خروجی بالا و مراکز خون ارائه می دهند.
یک سانتریفیوژ آزمایشگاهی یک قطعه مهم تجهیزات آزمایشگاهی است که باید بر اساس اهداف کار روزمره انتخاب شود و نتایج حاصل شود. در اینجا برخی از پاسخ ها به سوالات متداول در مورد سانتریفیوژها که ممکن است به شما کمک کند یک قیمت سانتریفیوژ آزمایشگاهی راست را خریداری کنید.
سانتریفیوژ یک دستگاه آزمایشگاهی برای جداسازی اجزای تراکم های مختلف موجود در مایع است. این یک دستگاه موتور مبتنی بر موتور است که نمونه های مایع را با سرعت بالا می برد. این دستگاه در اکثر آزمایشگاه ها از دانشگاهی به بررسی بالینی برای تحقیق و استفاده از آن برای تمیز کردن سلول ها، اندام های زیر سلولی، ویروس ها، پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک استفاده می شود.
به غیر از اندازه، ظرفیت و سرعت، ویژگی های دیگر در نظر گرفته شده است: محدوده لوازم جانبی، مانند روتورهای مختلف، ویژگی های کنترل پنل، توابع برنامه نویسی و ویژگی های ایمنی وجود دارد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.